![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 1](https://images.prom.ua/7379112385_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694]
- Нет в наличии
- Код: 14EH-005694
32 800 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електроскутер E-Titan Horse 14" Чорний [14EH-005695]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 60V 20AH |
| Амортизация | Задня + передня |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Барабанний |
| Гальмо (переднє) | Дисковий |
| Дисплей | РК екран |
| Диаметр колес | 14" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядное устройство | 2А |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Максимальная нагрузка | до 100 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Мотор | Редукторный, Заднє мотор-колесо |
| Мощность двигателя | 1000W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Серия | Horse |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Тип аккумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |
- Цена: 32 800 ₴

![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 2](https://images.prom.ua/7379112386_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 3](https://images.prom.ua/7379112387_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 4](https://images.prom.ua/7379112388_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 5](https://images.prom.ua/7379112389_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 6](https://images.prom.ua/7379112390_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 7](https://images.prom.ua/7379112391_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 8](https://images.prom.ua/7379112392_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 9](https://images.prom.ua/7379112393_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
