![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 1](https://images.prom.ua/7379111676_velosiped-cronus-rover.jpg)
Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068]
- В наличии
- Код: 29CRN-006068
31 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Crossbike Genesis 29" 19" Чорний-Червоний [29СTA-006302]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cronus |
| Размер рамы | 19.5" |
| Ход вилки | 100 мм |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Повітряно-масляна Suntour XCR32 |
| Виніс руля | Алюмінієвий L: 80mm |
| Втулка (Задня) | D762TSBT |
| Втулка (передня) | D761SBT |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | BR-MT200 (Shimano) |
| Гальмо (переднє) | Shimano BR-MT200 |
| Гальмівні ручки | Shimano BR-MT200 |
| Гарантія на обладнання | 12 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Чорні, з алюмінієвим кільцем 130mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | SHIMANO hollow bb set |
| Кассета | SHIMANO HG-200-9 36T |
| Руль | Алюмінієвий, 760mm |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 27 швидкостей |
| Ланцюг | KMC-Z9 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO M3100 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві Wellgo B249DU |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-M3100 SGS |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-M3100 |
| Покришка (задня) | CONTINENTAL, RACEKING |
| Покришка (передня) | CONTINENTAL, RACEKING |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cronus-Rover520-19,5"-ALU |
| Рульова колонка | NECO H148,1-1/8"*44*30 |
| Рік | 2025 |
| Серия | Rover520 |
| Система шатунів | SHIMANO, FC-MT210-3 |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Чорне, MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Повітряно-масляна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 31 300 ₴

![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 2](https://images.prom.ua/7379111679_w159_h159_velosiped-cronus-rover.jpg)
![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 3](https://images.prom.ua/7379111680_w159_h159_velosiped-cronus-rover.jpg)
![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 4](https://images.prom.ua/7379111682_w159_h159_velosiped-cronus-rover.jpg)
![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 5](https://images.prom.ua/7379111685_w159_h159_velosiped-cronus-rover.jpg)
![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 6](https://images.prom.ua/7379111687_w159_h159_velosiped-cronus-rover.jpg)
![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 7](https://images.prom.ua/7379111689_w159_h159_velosiped-cronus-rover.jpg)
![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 8](https://images.prom.ua/7379111691_w159_h159_velosiped-cronus-rover.jpg)
![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 9](https://images.prom.ua/7379111693_w159_h159_velosiped-cronus-rover.jpg)
![Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068], фото 10](https://images.prom.ua/7379111696_w159_h159_velosiped-cronus-rover.jpg)
