![Електровелосипед Alvas RANGER 820M 27,5" 17" Сірий [00-00005409], фото 1](https://images.prom.ua/7379111657_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
Електровелосипед Alvas RANGER 820M 27,5" 17" Сірий [00-00005409]
- Нет в наличии
- Код: 00-00005409
31 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електровелосипед Alvas RANGER 820M 27,5" 17" Сірий [00-00005409]
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Материал рамы | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 36V 12.5AH |
| Вага велосипеда | 22 кг |
| Вилка | 27.5" Амортизаційна алюмінієва вилка |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 90мм |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | Алюмінієва |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Каретка | картридж |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ASLM315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO ARDTY200 |
| Покришка (задня) | KENDA 27.5*2.0 |
| Покришка (передня) | KENDA 27.5*2.0 |
| Мощность двигателя | 350W |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Размер рамы | 17" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | NECO 1 1/8" oversize |
| Рік | 2024 |
| Серия | Ranger |
| Система шатунів | Алюмінієвий |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 80 мм |
| Час заряду | 2-7 годин |
- Цена: 31 300 ₴

![Електровелосипед Alvas RANGER 820M 27,5" 17" Сірий [00-00005409], фото 2](https://images.prom.ua/7379111658_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
![Електровелосипед Alvas RANGER 820M 27,5" 17" Сірий [00-00005409], фото 3](https://images.prom.ua/7379111659_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
![Електровелосипед Alvas RANGER 820M 27,5" 17" Сірий [00-00005409], фото 4](https://images.prom.ua/7379111660_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
![Електровелосипед Alvas RANGER 820M 27,5" 17" Сірий [00-00005409], фото 5](https://images.prom.ua/7379111661_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
![Електровелосипед Alvas RANGER 820M 27,5" 17" Сірий [00-00005409], фото 6](https://images.prom.ua/7379111662_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
