![Електровелосипед Cross Hunter 29" 20" Чорний-Зелений набір FX-15R задній 500W 48V10Ah з дисплеєм [00-00006077], фото 1](https://images.prom.ua/7379109918_elektrovelosiped-cross-hunter.jpg)
Електровелосипед Cross Hunter 29" 20" Чорний-Зелений набір FX-15R задній 500W 48V10Ah з дисплеєм [00-00006077]
- Нет в наличии
- Код: 00-00006077
27 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електровелосипед Cross Hunter 29" 20" Чорний-Зелений набір FX-15R задній 500W 48V10Ah з дисплеєм [00-00006077]
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Материал рамы | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 48V 10AH |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Дисплей | LCD |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зарядное устройство | 2А |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 29X2.125 |
| Покришка (передня) | WANDA 91221 . 29X2*125 |
| Мощность двигателя | 500W |
| Підсідельний штир | Алюміній 27-2 X300 X1-4T |
| Рама | Cross - alu-20 |
| Размер рамы | 20" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серия | Hunter |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 60 мм |
| Час заряду | 2-7 годин |
- Цена: 27 300 ₴

![Електровелосипед Cross Hunter 29" 20" Чорний-Зелений набір FX-15R задній 500W 48V10Ah з дисплеєм [00-00006077], фото 2](https://images.prom.ua/7379109919_w159_h159_elektrovelosiped-cross-hunter.jpg)
![Електровелосипед Cross Hunter 29" 20" Чорний-Зелений набір FX-15R задній 500W 48V10Ah з дисплеєм [00-00006077], фото 3](https://images.prom.ua/7379109920_w159_h159_elektrovelosiped-cross-hunter.jpg)
![Електровелосипед Cross Hunter 29" 20" Чорний-Зелений набір FX-15R задній 500W 48V10Ah з дисплеєм [00-00006077], фото 4](https://images.prom.ua/7379109921_w159_h159_elektrovelosiped-cross-hunter.jpg)
