![Електровелосипед Titan Messina 28" 18" Чорний 500W 48V13Ah [00-00006388], фото 1](https://images.prom.ua/7379109904_elektrovelosiped-titan-messina.jpg)
Електровелосипед Titan Messina 28" 18" Чорний 500W 48V13Ah [00-00006388]
- Нет в наличии
- Код: 00-00006388
26 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електровелосипед Titan Parma 28" 18" Чорний 500W 48V13Ah [00-00006389]
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Материал рамы | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 48V 13Ah |
| Вага велосипеда | 24 кг |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | falcon,сталь |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Falcon GL-C01, ножні гальма |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 28" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Запас ходу | 40 км |
| Зарядное устройство | 2А |
| Каретка | Kenli картридж |
| Руль | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Ланцюг | TEC,C1 104L |
| Максимальная скорость | 35-40 км/год |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Мотор | Редукторний, Переднє мотор-колесо |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Покришка (задня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Мощность двигателя | 500W |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-18 |
| Размер рамы | 18" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Переднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2026 |
| Серия | Messina |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Женский |
| Сідло | Comfort |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип рамы | Міський |
| Час заряду | 2-7 годин |
- Цена: 26 990 ₴

![Електровелосипед Titan Messina 28" 18" Чорний 500W 48V13Ah [00-00006388], фото 2](https://images.prom.ua/7379109905_w159_h159_elektrovelosiped-titan-messina.jpg)
![Електровелосипед Titan Messina 28" 18" Чорний 500W 48V13Ah [00-00006388], фото 3](https://images.prom.ua/7379109906_w159_h159_elektrovelosiped-titan-messina.jpg)
![Електровелосипед Titan Messina 28" 18" Чорний 500W 48V13Ah [00-00006388], фото 4](https://images.prom.ua/7379109907_w159_h159_elektrovelosiped-titan-messina.jpg)
![Електровелосипед Titan Messina 28" 18" Чорний 500W 48V13Ah [00-00006388], фото 5](https://images.prom.ua/7379109908_w159_h159_elektrovelosiped-titan-messina.jpg)
