![Електровелосипед Titan Parma 28" 18" Синій 350W 36V10Ah з дисплеєм [00-00005953], фото 1](https://images.prom.ua/7379108850_elektrovelosiped-titan-parma.jpg)
Електровелосипед Titan Parma 28" 18" Синій 350W 36V10Ah з дисплеєм [00-00005953]
- Нет в наличии
- Код: 00-00005953
24 800 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електровелосипед Titan Parma 28" 18" Синій 350W 36V10Ah з дисплеєм [00-00005953]
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Материал рамы | Сталь |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 36V 10AH |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | falcon,сталь |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Falcon GL-C01, ножні гальма |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Дисплей | РК екран |
| Диаметр колес | 28" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Запас ходу | 30 км |
| Зарядное устройство | 2А |
| Каретка | Kenli картридж |
| Руль | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Синій |
| Ланцюг | TEC,C1 104L |
| Максимальная скорость | 27KM/H |
| Максимальная нагрузка | до 100 кг |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Мотор | Редукторний, Переднє мотор-колесо |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Покришка (задня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Мощность двигателя | 350W |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-18 |
| Размер рамы | 18" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Переднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2025 |
| Серия | Parma |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Женский |
| Сідло | Comfort |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип рамы | Міський |
| Час заряду | 2-7 годин |
- Цена: 24 800 ₴

![Електровелосипед Titan Parma 28" 18" Синій 350W 36V10Ah з дисплеєм [00-00005953], фото 2](https://images.prom.ua/7379108851_w159_h159_elektrovelosiped-titan-parma.jpg)
![Електровелосипед Titan Parma 28" 18" Синій 350W 36V10Ah з дисплеєм [00-00005953], фото 3](https://images.prom.ua/7379108853_w159_h159_elektrovelosiped-titan-parma.jpg)
![Електровелосипед Titan Parma 28" 18" Синій 350W 36V10Ah з дисплеєм [00-00005953], фото 4](https://images.prom.ua/7379108854_w159_h159_elektrovelosiped-titan-parma.jpg)
![Електровелосипед Titan Parma 28" 18" Синій 350W 36V10Ah з дисплеєм [00-00005953], фото 5](https://images.prom.ua/7379108856_w159_h159_elektrovelosiped-titan-parma.jpg)
