![Електровелосипед Titan Milan 28" 16" Сірий MXUS FX-07 36V10 Ah [00-00005565], фото 1](https://images.prom.ua/7379106375_elektrovelosiped-titan-milan.jpg)
Електровелосипед Titan Milan 28" 16" Сірий MXUS FX-07 36V10 Ah [00-00005565]
- Нет в наличии
- Код: 00-00005565
22 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електровелосипед Titan Milan 28" 16" Сірий MXUS FX-07 36V10 Ah [00-00005565]
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Максимальная скорость | 30 км/ч |
| Материал рамы | Сталь |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 36V 10AH |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | falcon,сталь |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Kenli картридж |
| Кассета | Сталева, 22 зуби |
| Руль | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Ланцюг | TEC,C1 104L |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Покришка (задня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Мощность двигателя | 350W |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-16 |
| Размер рамы | 16" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Переднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2025 |
| Серия | Milan |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Женский |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип рамы | Міський |
| Час заряду | 2-7 годин |
- Цена: 22 400 ₴

![Електровелосипед Titan Milan 28" 16" Сірий MXUS FX-07 36V10 Ah [00-00005565], фото 2](https://images.prom.ua/7379106377_w159_h159_elektrovelosiped-titan-milan.jpg)
