![Велосипед Cross Galaxy 29" 20"Сірий-Чорний [29CJAS-004596], фото 1](https://images.prom.ua/7379104152_velosiped-cross-galaxy.jpg)
Велосипед Cross Galaxy 29" 20"Сірий-Чорний [29CJAS-004596]
- Нет в наличии
- Код: 29CJAS-004596
18 200 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Titan Cobra 2022 29" 20" Синій [29TWA-003609]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 20" |
| Ход вилки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | SR SUNTOUR SF16-XCT-HLO-100-DS-29″ |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | M10*14G*36H*135*145MM, алюмінієва |
| Втулка (передня) | M10*14G*36H*100*108mm, з ексцентриком:108mm, алюмінієва |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмівні ручки | Shimano BL-MT200 гідравлічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 190-205 |
| Каретка | NECO B910. |
| Кассета | Shimano CS-HG200-8. 8 SP |
| Руль | Алюмінієвий 680 * 22 - 2 * 31 - 8 * 2 - 4T. H - 30MM |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 24 швидкості |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z7. 1/2*3/32*112 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M310, 24sp |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі NECO WP-625. |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-M370 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-TY700, 31.8MM, верхня тяга |
| Покришка (задня) | Kenda 2,35" чорна |
| Покришка (передня) | Kenda 2,35" чорна |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cross - alu - 20 |
| Рульова колонка | NECO H156-MP,1-1/8*44*30, безрізьбова |
| Рік | 2022 |
| Серия | Galaxy |
| Система шатунів | SHIMANO FC-TY301 |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 18 200 ₴

![Велосипед Cross Galaxy 29" 20"Сірий-Чорний [29CJAS-004596], фото 2](https://images.prom.ua/7379104153_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20"Сірий-Чорний [29CJAS-004596], фото 3](https://images.prom.ua/7379104154_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20"Сірий-Чорний [29CJAS-004596], фото 4](https://images.prom.ua/7379104155_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20"Сірий-Чорний [29CJAS-004596], фото 5](https://images.prom.ua/7379104156_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
