![Велосипед Titan Drag 29" 21" Чорний-Зелений [29TWA21-003607], фото 1](https://images.prom.ua/7379103206_velosiped-titan-drag.jpg)
Велосипед Titan Drag 29" 21" Чорний-Зелений [29TWA21-003607]
- Нет в наличии
- Код: 29TWA21-003607
15 200 ₴
Titan Drag 29 - недорогий найнер, зібраний на легкій рамі, накатістость колесах діаметром 29 дюймів і надійних компонентах перемикання. Підійде для катання в будь-якій місцевості: від рівного асфальту до бездоріжжя. Також його можна розглядати тим, хто шукає собі транспорт, щоб дістатися на роботу.
Рама велосипеда виконана з алюмінієвого сплаву. За рахунок цього велосипед буде на порядок менше важити, в порівнянні з більш дешевими аналогами на сталевих рамах. Крім цього алюміній жорсткіше стали, тому на велосипеді буде легше набрати і підтримувати швидкість. Вдала форма труб і надійна зварювання робить раму надійної і довговічною.
На зручному сідлі велосипеда буде зручно здійснювати тривалі поїздки. Його можна швидко підняти або опустити, а також посунути вперед або назад, щоб налаштувати посадку під себе. Кататися в будь-яку погоду допоможуть пластикові спортивні крила. Підніжка допоможе зручно припаркувати велосипед в будь-якому зручному місці.
Амортизаційна вилка допоможе комфортно долати бездоріжжя і розбитий асфальт. Чи захистить ваші руки від ударів і вібрацій при тривалих поїздках. Її конструкція не потребує обслуговування і догляду.
Колеса діаметром 29 дюймів мають краще накатом серед всіх інших видів коліс. Вони відмінно зберігають набрану швидкість, за рахунок чого кататися по прямим ділянкам асфальту буде набагато легше. Зібрані вони на ободах з подвійним профілем. У порівнянні зі звичайними такі обода витримують великі навантаження і менше схильні до утворення вісімок. Втулки на ексцентрики дозволяють швидко зняти і встановити колеса на велосипед для зручного зберігання і транспортування.
Перемикання передач виконано в форматі 3х7, тобто має 21 швидкість. Такої кількості передач цілком вистачить для комфортного катання при частих підйомах і спусках. Компоненти перемикання представлені японським виробником Shimano. Такі компоненти працюю на порядок довше і краще, ніж дешевші китайські. Система шатунів встановлена на картриджного каретку під квадрат, ресурс якої коливається від 8 до 10 тис км.
Дискові механічні гальма мають на порядок більшою потужністю, ніж ободниє. Тому ви можете не боятися розганятися на спусках. Також такі гальма краще працюють в мокру погоду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 21" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-B07 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-B07 |
| Возраст | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 190-205 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | Shimano MF-TZ500. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:700mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC.C7 110L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TY300D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B030,29*2.1,D:686MM,W:52MM |
| Покришка (передня) | SY-B030,29*2.1,D:686MM,W:52MM |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-21 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серия | Drag |
| Система шатунів | SHIMANO FC-TY301. 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 15 200 ₴

![Велосипед Titan Drag 29" 21" Чорний-Зелений [29TWA21-003607], фото 2](https://images.prom.ua/7379103207_w159_h159_velosiped-titan-drag.jpg)
