![Велосипед Titan Germes V2 27.5"20" Чорний-Червоний [27TWAL-00004767], фото 1](https://images.prom.ua/7379103200_velosiped-titan-germes.jpg)
Велосипед Titan Germes V2 27.5"20" Чорний-Червоний [27TWAL-00004767]
- Нет в наличии
- Код: 27TWAL-00004767
15 200 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CROSS URBAN 29"19" Чорний-Жовтий [29CJAS-003427]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 20" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Алюмінієва вилка UDING з виносним LockOut, безрізьбова, хід: 60мм |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 90мм |
| Втулка (Задня) | ShunFeng: SF-B27, алюміній з ексцентриком |
| Втулка (передня) | ShunFeng: SF-B27, алюміній з ексцентриком |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Каретка | Картридж SHIMANO BB-UN100 |
| Кассета | SHIMANO CS-HG201-9 ACERA |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:700mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 27 швидкостей |
| Ланцюг | KMC.C7 112L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano SLM-3000 ACERA |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-M3000-SGS ACERA |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TY500 |
| Покришка (задня) | KENDA 27,5x2.1 Black |
| Покришка (передня) | KENDA 27,5x2.1 Black |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-20 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Серия | Germes |
| Система шатунів | SHIMANO FC-MT101 22-32-40T 170 |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 15 200 ₴

![Велосипед Titan Germes V2 27.5"20" Чорний-Червоний [27TWAL-00004767], фото 2](https://images.prom.ua/7379103201_w159_h159_velosiped-titan-germes.jpg)
