![Велосипед Trex Helux 29"17" Черный-Зеленый [29WRM21-003976], фото 1](https://images.prom.ua/7379100503_velosiped-trex-helux.jpg)
Велосипед Trex Helux 29"17" Черный-Зеленый [29WRM21-003976]
- Нет в наличии
- Код: 29WRM21-003976
14 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trex |
| Размер рамы | 17" |
| Ход вилки | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий - 90мм |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Кассета | SHUNFENG FW-8. 8 SP |
| Руль | Алюмінієвий .650mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 24 швидкості |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TY200D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ50 |
| Покришка (задня) | WANDA - 27.5X1.95 |
| Покришка (передня) | WANDA - 27.5X1.95 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рік | 2021 |
| Серия | Helux |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 14 900 ₴

![Велосипед Trex Helux 29"17" Черный-Зеленый [29WRM21-003976], фото 2](https://images.prom.ua/7379100504_w159_h159_velosiped-trex-helux.jpg)
