![Велосипед CROSS Apache 29"18" Помаранчовий [29CJSUS-003463], фото 1](https://images.prom.ua/7379102981_velosiped-cross-apache.jpg)
Велосипед CROSS Apache 29"18" Помаранчовий [29CJSUS-003463]
- Нет в наличии
- Код: 29CJSUS-003463
14 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Crossbike Genesis 29" 19" Чорний-Зелений [29СTA-006195]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 18" |
| Ход вилки | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | LOGAN DX-2012 |
| Гальмо (переднє) | DX-2012 (Logan) |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | 1000LB*180MM |
| Каретка | NECO B911. 100 * 159 - 5mm |
| Кассета | Shimano TZ500 7SP |
| Руль | Алюмінієвий 700 * 22 - 2 * 31 - 8 * 2 - 4T. H - 30MM |
| Колір (додатковий) | Помаранчевий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід 29 |
| Педалі | Педалі NECO WP-625. |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TY300D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano Alivio FD-M410E |
| Покришка (задня) | Покришка WANDA P1272. 29X3 - 0 чорна |
| Покришка (передня) | WANDA P1272. 29X3 |
| Підсідельний штир | Алюміній 27-2 X300 X1-4T |
| Рама | Cross - alu-18 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серия | Apache |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL MA-AD29 .1/2*3*32*22*32*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Двохпідвіс |
- Цена: 14 900 ₴

![Велосипед CROSS Apache 29"18" Помаранчовий [29CJSUS-003463], фото 2](https://images.prom.ua/7379102985_w159_h159_velosiped-cross-apache.jpg)
![Велосипед CROSS Apache 29"18" Помаранчовий [29CJSUS-003463], фото 3](https://images.prom.ua/7379102988_w159_h159_velosiped-cross-apache.jpg)
![Велосипед CROSS Apache 29"18" Помаранчовий [29CJSUS-003463], фото 4](https://images.prom.ua/7379102989_w159_h159_velosiped-cross-apache.jpg)
![Велосипед CROSS Apache 29"18" Помаранчовий [29CJSUS-003463], фото 5](https://images.prom.ua/7379102992_w159_h159_velosiped-cross-apache.jpg)
