![Велосипед Titan First 27.5"20" Чорний-Червоний [27TWA21-003583], фото 1](https://images.prom.ua/7379102729_velosiped-titan-first.jpg)
Велосипед Titan First 27.5"20" Чорний-Червоний [27TWA21-003583]
- Нет в наличии
- Код: 27TWA21-003583
14 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Titan Urban 29" 19" Чорний-Синій [29CJA-000027]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 20" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-B07 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-B07 |
| Возраст | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 190-205 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | Shimano MF-TZ500. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:700mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC,C30 110L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B030,27.5*2.1,D:686MM,W:52MM |
| Покришка (передня) | SY-B030,27.5*2.1,D:686MM,W:52MM |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-20 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серия | First |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Titan" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 14 900 ₴

![Велосипед Titan First 27.5"20" Чорний-Червоний [27TWA21-003583], фото 2](https://images.prom.ua/7379102730_w159_h159_velosiped-titan-first.jpg)
