![Велосипед Titan Drag 24" 12" Бірюзовий [24TWA21-003597], фото 1](https://images.prom.ua/7379102721_velosiped-titan-drag.jpg)
Велосипед Titan Drag 24" 12" Бірюзовий [24TWA21-003597]
- Нет в наличии
- Код: 24TWA21-003597
14 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CrossBike Lion 24" 11" Синій-Блакитний [24СTA-005553]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 12" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Цвет | Бирюзовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 13 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина 50мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-B07 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-B07 |
| Возраст | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 130-145 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | Shimano MF-TZ500. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий, довжина: 600mm |
| Колір (додатковий) | Бірюза |
| Колір рами (основний) | Бірюза |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC,Z6 106L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TY300D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B071,24 * 2.35, D: 606мм, W: 53мм |
| Покришка (передня) | SY-B071,24 * 2.35, D: 606мм, W: 53мм |
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-12 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серия | Drag |
| Система шатунів | SHIMANO FC-TY301. 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 14 900 ₴

![Велосипед Titan Drag 24" 12" Бірюзовий [24TWA21-003597], фото 2](https://images.prom.ua/7379102722_w159_h159_velosiped-titan-drag.jpg)
