![Велосипед Cross Urban 29" 19" Помаранчевий [29CJAS-004616], фото 1](https://images.prom.ua/7379101728_velosiped-cross-urban.jpg)
Велосипед Cross Urban 29" 19" Помаранчевий [29CJAS-004616]
- Нет в наличии
- Код: 29CJAS-004616
13 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Titan Gefest 2022 29" 20" Чорний-Білий-Помаранчевий [29TWA-003626]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 19" |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | 29"Амортизаційна вилка з алюмінієвою коронкою та LockOut, 25.4*28.6*30*192MM, Безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | M10*14G*36H*135*145MM, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A210 |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (переднє) | TEKTRO |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | NECO N2. 68*120mm |
| Кассета | Shimano TZ21. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий 680 * 22 - 2 * 31 - 8 * 2 - 4T. H - 30MM |
| Колір рами (основний) | Помаранчевий |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 29"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-625 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-TZ30 31.8MM, верхня тяга |
| Покришка (задня) | Kenda 29*2,1 чорна |
| Покришка (передня) | Kenda 29*2,1 чорна |
| Підсідельний штир | 27.2 X300 X2.2T, Titan, алюмінієвий |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серия | Urban |
| Система шатунів | Shimano Алюмінієвий шатун FC-TY301.1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Cros - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 13 400 ₴

![Велосипед Cross Urban 29" 19" Помаранчевий [29CJAS-004616], фото 2](https://images.prom.ua/7379101729_w159_h159_velosiped-cross-urban.jpg)
![Велосипед Cross Urban 29" 19" Помаранчевий [29CJAS-004616], фото 3](https://images.prom.ua/7379101730_w159_h159_velosiped-cross-urban.jpg)
![Велосипед Cross Urban 29" 19" Помаранчевий [29CJAS-004616], фото 4](https://images.prom.ua/7379101731_w159_h159_velosiped-cross-urban.jpg)
![Велосипед Cross Urban 29" 19" Помаранчевий [29CJAS-004616], фото 5](https://images.prom.ua/7379101733_w159_h159_velosiped-cross-urban.jpg)
