![Велосипед Titan Stinger 29" 15" Фіолетовий [26TJAL20-002829], фото 1](https://images.prom.ua/7379101263_velosiped-titan-stinger.jpg)
Велосипед Titan Stinger 29" 15" Фіолетовий [26TJAL20-002829]
- Нет в наличии
- Код: 26TJAL20-002829
13 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Titan Palermo 26" 18" Чорний [26TWCT-004721]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 15" |
| Ход вилки | 80 мм |
| Пол | Женский |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - ste - amort - alucrown-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий. H – 40MM EX – 80MM |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір рами (основний) | Фіолетовий |
| Количество скоростей | 27 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SL-M370 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі VP VP-577. |
| Перемикач швидкостей (задній) | RD-M370 |
| Перемикач швидкостей (передній) | FD-M370 |
| Покришка (задня) | Kenda 2,35" чорна |
| Покришка (передня) | Kenda 2,35" чорна |
| Рама | Champion alu-15 |
| Рік | 2020 |
| Серия | Stinger |
| Система шатунів | Prowheel |
| Спицы | 14 G |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 13 400 ₴

![Велосипед Titan Stinger 29" 15" Фіолетовий [26TJAL20-002829], фото 2](https://images.prom.ua/7379101264_w159_h159_velosiped-titan-stinger.jpg)
