![Велосипед Titan Magic 26" 15" Чорний-Червоний [26TJM-000025], фото 1](https://images.prom.ua/7379100497_velosiped-titan-magic.jpg)
Велосипед Titan Magic 26" 15" Чорний-Червоний [26TJM-000025]
- Нет в наличии
- Код: 26TJM-000025
12 200 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Titan Neapol 26" 18" Чорний [26TWCT-004725]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 15" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | GL-A23QR |
| Втулка (передня) | GL-A23QF |
| Возраст | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHIMANO MF-TZ500-7 14-28T |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 104L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Магний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | KENDA K1177 |
| Покришка (передня) | KENDA K1177 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan-mag-15 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серия | Magic |
| Система шатунів | 1/2*3/32*42T*152mm, алюміній |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 12 200 ₴

![Велосипед Titan Magic 26" 15" Чорний-Червоний [26TJM-000025], фото 2](https://images.prom.ua/7379100498_w159_h159_velosiped-titan-magic.jpg)
![Велосипед Titan Magic 26" 15" Чорний-Червоний [26TJM-000025], фото 3](https://images.prom.ua/7379100500_w159_h159_velosiped-titan-magic.jpg)
