![Велосипед Cannon 26"17" Сiрий-Червоний [26WRM21-003962], фото 1](https://images.prom.ua/7379099547_velosiped-cannon-2617.jpg)
Велосипед Cannon 26"17" Сiрий-Червоний [26WRM21-003962]
- Нет в наличии
- Код: 26WRM21-003962
11 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CROSS Stinger 26" 15" Синій [26СTS-004310]
| Основные | |
|---|---|
| Размер рамы | 17" |
| Ход вилки | 110 мм |
| Производитель | Cross |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий - 90мм |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | SHIMANO ST-EF41 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | 22 - 2*125mm чорні |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Комплектация | Пляшка, пляшкотримач |
| Количество скоростей | 24 швидкості |
| Ланцюг | KMC Z7 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід 26 |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TY200D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ50 |
| Покришка (задня) | WANDA - 26X1.95 |
| Покришка (передня) | WANDA - 26X1.95 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рульова колонка | ST-D10 |
| Рік | 2021 |
| Серия | Duro |
| Система шатунів | Prowheel |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 11 990 ₴

![Велосипед Cannon 26"17" Сiрий-Червоний [26WRM21-003962], фото 2](https://images.prom.ua/7379099548_w159_h159_velosiped-cannon-2617.jpg)
