![Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Червоний [27CJAS-003413], фото 1](https://images.prom.ua/7379098951_velosiped-cross-xc2721.jpg)
Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Червоний [27CJAS-003413]
- Нет в наличии
- Код: 27CJAS-003413
11 500 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cronus Ultimatum 27.5" 18" Чорний [27CRN-005092]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 18" |
| Ход вилки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Втулка (передня) | M10*14G*36H*100*108mm, з ексцентриком:108mm, алюмінієва |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | LOGAN DX-2012 |
| Гальмо (переднє) | DX-2012 (Logan) |
| Гальмівні ручки | SUNSHINE SSY-24, Алюмінієва |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | NECO N2 |
| Кассета | Shimano TZ21. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 29 |
| Педалі | Педалі NECO WP-625. |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-TZ30 31.8MM, верхня тяга |
| Покришка (задня) | WANDA P1226 |
| Покришка (передня) | WANDA - 27.5X2.10 |
| Підсідельний штир | 27.2*300 алюмінієвий із замком Cross |
| Рама | Cross - alu-18 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серия | XC2921 |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL MA-AD43+ .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 11 500 ₴

![Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Червоний [27CJAS-003413], фото 2](https://images.prom.ua/7379098952_w159_h159_velosiped-cross-xc2721.jpg)
![Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Червоний [27CJAS-003413], фото 3](https://images.prom.ua/7379098953_w159_h159_velosiped-cross-xc2721.jpg)
![Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Червоний [27CJAS-003413], фото 4](https://images.prom.ua/7379098954_w159_h159_velosiped-cross-xc2721.jpg)
![Велосипед Cross XC2721 27"18" Чорний-Червоний [27CJAS-003413], фото 5](https://images.prom.ua/7379098955_w159_h159_velosiped-cross-xc2721.jpg)
