![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 1](https://images.prom.ua/7379097621_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405]
- Нет в наличии
- Код: 24CJAS-003405
10 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cross Milano 24"12" Рожевий-Білий [24CJAS-003422]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Cross, Алюміній |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Втулка (передня) | з ексцентриком |
| Возраст | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | LOGAN DX-2012 |
| Гальмо (переднє) | DX-2012 (Logan) |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | NECO N2 |
| Кассета | Shimano MF-TZ21 |
| Руль | Cross, Алюміній |
| Колір (додатковий) | Помаранчевий |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*102 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-402 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Покришка (задня) | WANDA P1226 |
| Покришка (передня) | WANDA P1226 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cross - Alu - 12 |
| Размер рамы | 12" |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серия | XC2419 |
| Система шатунів | PROWHEEL PRO-V32PP 1/2*3/32*32*152mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 60 мм |
- Цена: 10 900 ₴

![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 2](https://images.prom.ua/7379097622_w159_h159_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 3](https://images.prom.ua/7379097623_w159_h159_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 4](https://images.prom.ua/7379097624_w159_h159_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 5](https://images.prom.ua/7379097625_w159_h159_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
