![Велосипед Titan Energy 26"17" Чорний-Синій-Білий [26TWS21-003562], фото 1](https://images.prom.ua/7379096913_velosiped-titan-energy.jpg)
Велосипед Titan Energy 26"17" Чорний-Синій-Білий [26TWS21-003562]
- Нет в наличии
- Код: 26TWS21-003562
10 600 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cross STORM V2 26" 13" Чорний-Червоний [26СTS-000067]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 17" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - ste - amort |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | YX-DB01 |
| Гальмо (переднє) | YX-DB01 (Yinxing) |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | ATA KDF-711 |
| Руль | Алюмінієвий, довжина:650mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір (додатковий)2 | Білий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC,C30 108L |
| Манетки (Ручки перемикання) | ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TY300D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B071,26*2.35,D:606мм,W:53мм |
| Покришка (передня) | SY-B071,26*2.35,D:606мм,W:53мм |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-17 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серия | Energy |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 10 600 ₴

![Велосипед Titan Energy 26"17" Чорний-Синій-Білий [26TWS21-003562], фото 2](https://images.prom.ua/7379096914_w159_h159_velosiped-titan-energy.jpg)
