
Колесо для трюкового самоката алюміній 110 мм. WH-8503/110
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_PDEES-8815
358 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо для трюкового самоката виготовлене з високоякісного алюмінію і має діаметр 110 мм. Воно ідеально підходить для виконання різних трюків і стрибків на самокаті. Колесо має чудову стійкість, а також високу зносостійкість, що забезпечує довгий термін експлуатації. Воно має спеціальний профіль і ребра жорсткості, що дає змогу краще контролювати швидкість і керованість самоката. Колесо легко встановлюється на будь-який трюковий самокат і є незамінним елементом для прихильників екстремальних видів спорту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Колеса для самокатов |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.24 кг |
| Диаметр колеса | 11 см |
| Цвет | Золоте |
| Материал диска | Алюминий |
| Тип колес | Суцільнолите |
| Ширина | 24 см |
- Цена: 358 ₴

