
Покришка на електросамокат 90/65-6.5 НОТА HT-016, TL
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_PDEES-8703
666 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на електросамокат 90/65-6.5 НОТА HT-016, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах і іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6 дюймів і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди будь-якими типами покриття має спеціальні ґрунтозачіпи для їзди бездоріжжям, але все ж не рекомендується використання в зимову пору. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 90 мм |
| Производитель | HOTA |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота профиля шины | 65 мм |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 152 |
| Назначение | Для электросамоката |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина | 90 см |
- Цена: 666 ₴

