
Покришка для мотоблока 5.00-12 ZG-B MAX, TT
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-8050
1 210 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка для мотоблока 5.00-12 ZG-B MAX, TT — це бюджетна покришка, яка досить добре поводиться в експлуатації, має певну м'якість і зносостійкість і є чудовим варіантом у своєму ціновому діапазоні. Ця покришка є дорожньою, вона призначена для максимально комфортної їзди, практично в будь-яку погоду, асфальтованими дорогами. Такий тип покришки має достатню кількість неглибоких канавок для відведення води з плями контакту, що дає змогу завжди зберігати стійке положення транспортного засобу та без жодних нюансів рухатися в будь-яку погоду, але все ж з'їжджати з асфальтованих доріг на такій покришці не варто. Ця покришка може використовуватися тільки з камерою її Ви можете докупити в нас у магазині.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Камера |
| Ширина шины | 5" |
| Индекс скорости | K |
| Индекс нагрузки шины | 81 |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная нагрузка | 465 кг |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 1 210 ₴

