
Камера для коляски 200х50 Wanda, A/V 35 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-8788
85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера для коляски 200х50 Wanda, A/V 35 мм виготовлена із суміші чистої гуми з іншими компонентами та має чудову якість у своєму сегменті. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має чудову еластичність і легко встановлюється у Ваше колесо. Під час встановлення потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має подовжений автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників. Що дає змогу її встановлювати навіть у колеса з подвійним ободом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Тип камери | Без антипрокольної рідини |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Призначення | Міський/доріжний |
| Тип ніпеля | Автомобільний (AV) |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина шини | 2.0 |
- Ціна: 85 ₴

