
Колесо поліуретанове поворотне на штирі 50 мм (d-10 mm)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-8140
91 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо поворотне для меблів має диск, відлитий із поліаміду та шину з поліуретану, а в вісь встановлений подвійний кульковий підшипник. Сам поворотний механізм має 2 частини кронштейн і штир із різзю для фіксації колеса. Ці 2 частини з'єднані між собою і в місці з'єднання встановлено кульковий підшипник закритим пильовиком. Таке поєднання дає неймовірну плавність ходу та дуже легко повертати об'єкти на таких колесах, водночас колеса не залишає жодних слідів на покритті підлоги. Цей тип колеса використовується в меблевому виробництві, офісній та медичній техніці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал диска | Поліамід |
| Ширина | 25 см |
| Диаметр | 50 мм |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Поліуретан |
| Навантаження на колесо | 50 кг |
| Висота до кронштейна | 73 мм |
| Висота штиря | 25 мм |
- Цена: 91 ₴

