
Колесо для візка 3.00-4, пінополіуретан, 20 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4732
406 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка колеса виготовлена з якісного пінополіуретану, це чудовий матеріал для виготовлення покришки, така покришка не боїться гострих речей на своєму шляху, адже її неможливо проколоти. Так само така покришка дуже еластична та добре поглинає удари від нерівностей на Вашому шляху. Диск виготовлений із якісного пластику. У ступці встановлений роликовий підшипник по всій довжині маточини. Вам більше не доведеться качати колеса та боятися їх проколоти, Ви зможете спокійно працювати не думаючи про це. Перед купівлею дивіться в характеристиках діаметр осі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 64 мм |
| Диаметр | 250 мм |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 75 мм |
- Цена: 406 ₴

