
Велосипед 26" Profi AVENGER 1.0 S26.2 Графітовий
- В наличии
- Код: AVENGER 1.0 S26.2
10 736 ₴
ФЭТ-БАЙК СПОРТИВНЫЙ ВЕЛОСИПЕД 26 Д. AVENGER 1.0 S26.2 Графітовий
(сталь.рама17", Shimano21SP,ал.DB,ал.обод, 26*4.0,Графітовий)
| ПІДРОБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Серію | 1.0 |
| БРЕНД | PROFI |
| КАТЕГОРІЯ | FATBIKE |
| ПОВ | М/Ж |
| АРТИКУЛ | AVENGER 1.0 S26.2 |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 26" |
| МАТЕРІАЛ РАМИ/РАЗМЕР РАМИ | MTB FAT BIKE FRAME, сталь, р.17" |
| ВИЛАДКА | сталь, жорсткого типу |
| РУЛЬ | сталь |
| ВИНОС РУЛЯ | AHED, алюміній |
| ШИФТЕРИ | Shimano REVOSHIFT SL-RS 35-7S |
| ЗАДНЯ АМОРТИЗАТОР | --- |
| НАВІСНЕ ОБОРУДАННЯ | Shimano TOURNEY |
| КОЛИЧНІСТЬ СКОРОСТІВ | 21 |
| КОЛИЧІСТЬ ЗВІЗД (ПЕРЕДАННЯ) | 3 |
| КОЛИЧІСТЬ ЗВІЗД (ЗАДАННЯ) | 7 |
| ТРАНСМІС І СИСТЕМА ПЕРЕДАВ: | |
| ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕМИК (ЛЕВИЙ) | Shimano TOURNEY FD-TZ30 |
| ЗАДНИЙ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ (ПРАВЫЙ) | Shimano TOURNEY RD-TZ50 |
| ШАТУНИ | сталь |
| КАСЕТА (ТРИСТКА) | трещотка N/A |
| ТОРМОЗА: | |
| ПЕРЕДАННЯ | BOLIDS, дискові механічні, алюміній |
| ЗАДАННЯ | BOLIDS, дискові механічні, алюміній |
| ТОРМОЗНІ РУЧКИ | SUNRUN, метал із пластиковим корпусом |
| КОЛЕСА (РЕЗИНА) | BAOLUN, 26х4,0 |
| ОБОДА | 26х4,0, алюміній |
| ПЕДАЛІ | метал із пластиковим корпусом |
| ДОП. КОМПЛЕКТУВАЛЬНІ | відбивач переднє/заднє колесо, підніжка |

ДОСТАВКА ДЕТСКИХ І СПОРТИВНИХ ТОВАРОВ ПО ТЕРРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
ОТПРАВКА В ДЕНЬ ЗАКАЗА ПРИ НАЛИЧИИ ТОВАРА НА СКЛАДЕ.
Гарантії поширюються тільки на раму-від заводського браку. Рама є цілою, без тріщин.
Обладнання велосипеда є супутнім.
Додатково велосипед можна доповнити сигнальними ліхтариками, спідометром, харчовою флягою (баклажкою), різними транспортувальними сумочками, насосом, шестигранниками.
Заведений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло та педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякий час, щоб дитина звикла до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати олією "вереня". І обов'язково перевірити кермову!!! У міру експлуатації все всаджується на свої місця й є потреба все перевірити. Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам. Настрій дискових гальм треба довірити фахівцю за потреби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 21 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Рост велосипедиста | 150-165 |
| Цвет | Черный |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Максимальный вес | 145 кг |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Размер рамы | 17" |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Фэтбайк |
| Форм фактор рамы | Цельная |
- Цена: 10 736 ₴








