
Велосипед Royal 26 HOLLY фіолетова 2024
- В наличии
- Код: 2624 HOLLY фіолетова
8 610,80 ₴
Велосипед спортивний Royal 26" HOLLY фіолетова.
Характеристики:
Рама: 13" сталева.
Вилка: сталева амортизаційна з LockOut.
Обід: подвійний алюмінієвий.
Покришка: 2,35" Wanda.
Обладнання:
зад. перем. SHIMANO RD-TZ50
пер. перем.ROYAL FD-TZ30
на кермі ROYAL ST-EF500
зірка ATA-7 index.
Шатун: ROYAL сталевий.
Кермо сталеве + винос алюм.
Втулки: SHUNFENG сталеві, передня з ексцентриком
Картридж NECO.
Гальма: SHUNFENG дискові передні і задні
У КОМПЛЕКТ ДО ВЕЛОСІПЕДА ВХОДИТИ: КРИЛА, КАТАФОТІ, ПІДНІЖКА

ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
ВІДПРАВКА В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ, ПРИ НАЯВНОСТІ ТОВАРУ НА СКЛАДІ.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звикла до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "вереточка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! є необхідність все перевірити.Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам.Налаштування дискових гальм слід довірити фахівцю в міру необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 14.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Рост велосипедиста | 140-155 |
| Цвет | Фиолетовый |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Максимальный вес | 95 кг |
| Материал изготовления рамы | Хромомолибденовая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Размер рамы | 13" |
| Год выпуска | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Розмір покришки | 26 х 2,35 |
- Цена: 8 610,80 ₴





