![Велосипед CROSS Enduro 26" 15" Чорний-Сірий [26TWCT-004299], фото 1](https://images.prom.ua/7379130382_velosiped-cross-enduro.jpg)
Велосипед CROSS Enduro 26" 15" Чорний-Сірий [26TWCT-004299]
- Нет в наличии
- Код: 26TWCT-004299
8 500 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Titan Verona 2021 26" 18" Зелений [26TWCT21-004729]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 16" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | 130MM JD-196 |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Да |
| Каретка | NECO B902S 68*120 |
| Кассета | FW-7 |
| Руль | Сталевий 640mm |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 112L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід |
| Педалі | FP-803B FP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | 26*2.125 чорна |
| Покришка (передня) | 26*2.125 чорна |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Cross - ste-16 |
| Рульова колонка | XJ-D3 28.6*44*30MM H:9MM Безрізьбова |
| Рік | 2024 |
| Серия | Enduro |
| Система шатунів | Шатун сталевий 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Cros - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Двохпідвіс |
- Цена: 8 500 ₴

![Велосипед CROSS Enduro 26" 15" Чорний-Сірий [26TWCT-004299], фото 2](https://images.prom.ua/7379130383_w159_h159_velosiped-cross-enduro.jpg)
![Велосипед CROSS Enduro 26" 15" Чорний-Сірий [26TWCT-004299], фото 3](https://images.prom.ua/7379130384_w159_h159_velosiped-cross-enduro.jpg)
![Велосипед CROSS Enduro 26" 15" Чорний-Сірий [26TWCT-004299], фото 4](https://images.prom.ua/7379130385_w159_h159_velosiped-cross-enduro.jpg)
![Велосипед CROSS Enduro 26" 15" Чорний-Сірий [26TWCT-004299], фото 5](https://images.prom.ua/7379130386_w159_h159_velosiped-cross-enduro.jpg)
![Велосипед CROSS Enduro 26" 15" Чорний-Сірий [26TWCT-004299], фото 6](https://images.prom.ua/7379130387_w159_h159_velosiped-cross-enduro.jpg)
