
Велосипед дорожній Royal 26 Galicia 2024 бежевий
- Нет в наличии
- Код: Д2624-Galicia бежевий
8 610,80 ₴
Велосипед дорожній Royal 26 Galicia класичний жіночий з кошиком, бежевий.
ОПИС:
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Тип велосипеда | City, міський |
| Діаметр колес | 26" |
| Розмір рами | 17" |
| Вага (сер.) | 16 |
| Макс. споряджена вага | 110 |
| Рік | 2024 |
| Колір | бежевий, коричневий |
| РАМА | |
| Рама | Сталева |
| Вилка | Сталева, різьбова, V-brake |
| Рульова колонка | |
| ПРИВІД | |
| Швидкостей | 1 |
| Манетки | відсутні |
| Передній перемикач | відсутні |
| Задній перемикач | відсутні |
| Касета | відсутні |
| Шатуни | Алюмінієвий, Prowheel |
| Ланцюг | ТЕС |
| Каретка | Neco |
| ГАЛЬМА | |
| Тип гальм | Yinng, V-brake |
| Гальмівні ручки | Yinng |
| КОЛЕСА | |
| Ободи | Royal ZX 26" 36Н |
| Спиці | сірі |
| Покришки | Compass 26 x 2.125 |
| КОМПЛЕКТУЮЧІ | |
| Кермо | Сталеве 580 x 25,4 |
| Гріпси | Royal, ергономічні |
| Винос | Сталевий |
| Сідло | Royal, комфортне |
| Підсідільний штир | Сталеве 250 x 25,4 |
| Педалі | Алюмінієві |
| Фара | передня (ретро, хром, батарейки) |
ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
ВІДПРАВКА В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ ПРИ НАЯВНОСТІ ТОВАРУ НА СКЛАДІ.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний та налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "веретенка". є необхідність все перевірити, так ви збільшуєте термін придатності для всіх вузлів.
Комплектація велосипеда:




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 16 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Рост велосипедиста | 160-175 |
| Цвет | Бежевый |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Размер рамы | 17" |
| Год выпуска | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Дополнительные характеристики | |
| Багажная корзина | Спереди и сзади |
| Багажник | Да |
| Звонок | Да |
| Защита цепи | Да |
| Руль | Изогнутый |
| Крылья | Да |
| Количество звезд | 1 |
| Материал обода | Сталь |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Педали | Платформенные |
| Подножка | Да |
| Регулируемый вынос руля | Нет |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка жесткости вилки | Нет |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Тип профиля | Одностенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Передня фара |
- Цена: 8 610,80 ₴







