![Велосипед Cross Flash 2024 26" 13" Зелений-Чорний [26CWA-005063], фото 1](https://images.prom.ua/7379103717_velosiped-cross-flash.jpg)
Велосипед Cross Flash 2024 26" 13" Зелений-Чорний [26CWA-005063]
- В наличии
- Код: 26CWA-005063
9 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cross Evolution 26" 15" Чорний [26CWS21-003342]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 13" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Возраст | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Пластик 130мм |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | KDF-711 |
| Руль | Алюмінієвий .650mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 106L |
| Манетки (Ручки перемикання) | EF-500 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | RD-TZ500 |
| Покришка (задня) | 2,1" чорна |
| Покришка (передня) | 2,1" чорна |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cross - alu-13 |
| Рульова колонка | NECO H119CSM |
| Рік | 2024 |
| Серия | Flash |
| Система шатунів | 1/2*3/32*24*34*42T*152мм |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Cros - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 9 400 ₴

![Велосипед Cross Flash 2024 26" 13" Зелений-Чорний [26CWA-005063], фото 2](https://images.prom.ua/7379103718_w159_h159_velosiped-cross-flash.jpg)
