
Велосипед Royal 27.5-18" DRIVE чорно-червоний 2024
- В наличии
- Код: 2723 Drive чорно-червоний
8 610,80 ₴
Велосипед спортивний Royal 27,5-18" Drive чорно-червоний.
Рама: сталева 17"
Вилка: сталева амортизаційна, Lock Out,Aluminum Single Crown.
Обід: подвійний алюмінієвий ROYAL.
Покришка: 2,35" Wanda KING.
Обладнання:
зад. перем. SHIMANO original RD-TZ500
пер. перем. ROYAL RT-Z50
на кермі Моноблоки ROYAL ST-EF500
Трещітка: зірка Shunfeng-7 index.
Шатун: сталевий ROYAL
Кермо: сталь + винос алюм.
Втулки SHUNFENG, сталеві, пер.втулка з ексцентриком
Картридж: NECO.
-Гальма: дискові передні і задні
КРИЛА та ПІДНІЖКА входить до комплектації

ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
ВІДПРАВКА В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ, ПРИ НАЯВНОСТІ ТОВАРУ НА СКЛАДІ.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звикла до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "вереточка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! є необхідність все перевірити.Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам.Налаштування дискових гальм слід довірити фахівцю в міру необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 14.6 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Рост велосипедиста | 155-170 |
| Цвет | Красный |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Максимальный вес | 120 кг |
| Материал изготовления рамы | Хромомолибденовая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Переключение скоростей | переднее переключение скоростей |
| Размер рамы | 18" |
| Год выпуска | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита цепи | Да |
| Крылья | Да |
| Материал обода | Алюминиевый сплав |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Педали | Платформенные |
| Подножка | Да |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка жесткости вилки | Да |
| Тип профиля | Двустенный |
- Цена: 8 610,80 ₴







