![Велосипед Titan Diamond 2021 28" 19" Коричневий [28TWCT21-004012], фото 1](https://images.prom.ua/7379102847_velosiped-titan-diamond.jpg)
Велосипед Titan Diamond 2021 28" 19" Коричневий [28TWCT21-004012]
- Нет в наличии
- Код: 28TWCT21-004012
8 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cronus ROVER 520 29" 19.5" Сірий [29CRN-006068]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 19" |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Вилка | Titan - ste - reg |
| Виніс руля | Сталевий |
| Втулка (Задня) | falcon,сталь |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Falcon GL-C01, ножні гальма |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | Сталева, 22 зуби |
| Руль | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Коричневий |
| Колір рами (основний) | Коричневий |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Ланцюг | TEC,C1 104L |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Покришка (задня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-19 |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2021 |
| Серия | Diamond |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - town |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Гальмівна |
| Тип рамы | Міський |
- Цена: 8 990 ₴

![Велосипед Titan Diamond 2021 28" 19" Коричневий [28TWCT21-004012], фото 2](https://images.prom.ua/7379102848_w159_h159_velosiped-titan-diamond.jpg)
