![Електровелосипед E-Titan Volt 27.5" 17" Чорний-Зелений [27ETJA-004978], фото 1](https://images.prom.ua/7379116283_elektrovelosiped-e-titan-volt.jpg)
Електровелосипед E-Titan Volt 27.5" 17" Чорний-Зелений [27ETJA-004978]
- Нет в наличии
- Код: 27ETJA-004978
38 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Titan Milan 28" 16" Сірий [28TWCT-005111]
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Материал рамы | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 36V 12.5AH |
| Вага велосипеда | 25 кг |
| Вилка | Алюмінієва вилка |
| Виніс руля | DTS-269 |
| Втулка (передня) | MY-607F |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Грипси | XL-G68 22.2*130MM |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Кассета | SHUNFENG FW-05 |
| Руль | DTS-950A 610*22.2*2.6T*31.8, алюміній |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Мотор | Задній двигун BAFANG G020.350D 36V 350W |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-302 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Мощность двигателя | 350W |
| Підсідельний штир | SP-A203 |
| Рама | Titan - alu-17 |
| Размер рамы | 17" |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | KENLI KL411 |
| Рік | 2024 |
| Серия | Volt |
| Система шатунів | 1/2*3/32*38T*170*9/16, алюмінієвий шатун |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | BKS-5009 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 38 300 ₴

![Електровелосипед E-Titan Volt 27.5" 17" Чорний-Зелений [27ETJA-004978], фото 2](https://images.prom.ua/7379116284_w159_h159_elektrovelosiped-e-titan-volt.jpg)
