
Велосипед Royal 24 DRIVE чорно-зелений 2025
- В наличии
- Код: 2424 Drive чорно-зелений
8 316 ₴
Велосипед спортивний Royal 24"-12.5 Drive чорно-зелений.
Характеристики:
Рама 12" сталева.
Вилка: амортизаційна з LockOut.
Обід: подвійний алюмінієвий.
Покришка: 24Х2,35" Wanda.
Обладнення:
зад. перем. SHIMANO RD-TZ500
пер. перем.ROYAL FD-TZ30
на кермі ROYAL ST-EF500
Трещітка: зірка SHUNFENG-7 index.
Шатун: ROYAL сталевий.
Кермо сталь + винос алюм.
Передня втулка з ексцентриком
Картридж NECO
Гальма: дискові передні і задні
У КОМПЛЕКТ ДО ВЕЛОСИПЕДА ВХОДИТЬ: КРИЛА, КАТАФОТИ, ПІДНІЖКА, ПАСПОРТ.
При 100% оплаті - доставка в подарунок

ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звикла до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "вереточка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! є необхідність все перевірити.Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам.Налаштування дискових гальм слід довірити фахівцю в міру необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 13.5 кг |
| Возрастная группа | От 7 до 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 24" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Рост велосипедиста | 120-145 |
| Цвет | Зелёный |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Максимальный вес | 95 кг |
| Материал изготовления рамы | Хромомолибденовая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Переключение скоростей | переднее переключение скоростей |
| Размер рамы | 12" |
| Год выпуска | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Звонок | Да |
| Защита цепи | Да |
| Руль | Прямой |
| Крылья | Да |
| Крепление дискового тормоза | Втулки |
| Количество звезд | 3 |
| Материал обода | Алюминиевый сплав |
| Педали | Платформенные |
| Подножка | Да |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Тип профиля | Двустенный |
- Цена: 8 316 ₴





