Велосипед CrossBike Tracker 26" 17" Чорний-Жовтий [26СTA-004628]
- В наличии
- Код: 26СTA-004628
6 700 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CROSS EOS 26" 13" Червоний [26СTS-004324]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 17" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Виделка додатково | 38 мм |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь: безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | XH-04 68*122.5mm |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталь. 660*22.2*31.8 *1.2T, H:30мм |
| Колір (додатковий) | Жовтий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 110L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | MX-P624. Пластик - |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | 26*2.125 чорна |
| Покришка (передня) | 26*2.125 чорна |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X300 X1-2T |
| Рама | crossbike-alu-17 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2024 |
| Серия | Tracker |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 24/34/42T*152мм*9/16, сталевий шатун з пластиковим покриттям |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB 3710 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 6 700 ₴

