![Велосипед Titan Turin 28" 18" Чорний-Червоний! [28TWCT-005110], фото 1](https://images.prom.ua/7379099873_velosiped-titan-turin.jpg)
Велосипед Titan Turin 28" 18" Чорний-Червоний! [28TWCT-005110]
- В наличии
- Код: 28TWCT-005110
8 800 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cronus FANTOM 29" 21" Чорний-Помаранчевий [29CRN-003447]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 18" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | falcon,сталь |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 28" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Kenli картридж |
| Кассета | Сталева, 22 зуби |
| Руль | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Ланцюг | TEC,C1 104L |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Покришка (задня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-18 |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2024 |
| Серия | Turin |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип рамы | Міський |
- Цена: 8 800 ₴

![Велосипед Titan Turin 28" 18" Чорний-Червоний! [28TWCT-005110], фото 2](https://images.prom.ua/7379099874_w159_h159_velosiped-titan-turin.jpg)
