![Велосипед Titan Arena 27.5" 19" Сірий-Помаранчевий [27TJA-005008], фото 1](https://images.prom.ua/7379102443_velosiped-titan-arena.jpg)
Велосипед Titan Arena 27.5" 19" Сірий-Помаранчевий [27TJA-005008]
- В наличии
- Код: 27TJA-005008
8 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Champion Lector 29 "19" Чорний-Синій [29ChWAL21-003202]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 19" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | GL-A23R |
| Втулка (передня) | GL-A23QF |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 180 мм |
| Каретка | NECO B910. |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Помаранчевий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC HV500 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-625 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | BL-783 27.5*2.35, BK |
| Покришка (передня) | BL-783 27.5*2.35, BK |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-19 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2024 |
| Серия | Arena |
| Система шатунів | 1/2*3/32*24*34*42T*170мм |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 8 990 ₴

![Велосипед Titan Arena 27.5" 19" Сірий-Помаранчевий [27TJA-005008], фото 2](https://images.prom.ua/7379102444_w159_h159_velosiped-titan-arena.jpg)
