![Велосипед CrossBike Everest 24"12" Червоний [24CJPr-004415], фото 1](https://images.prom.ua/7379123542_velosiped-crossbike-everest.jpg)
Велосипед CrossBike Everest 24"12" Червоний [24CJPr-004415]
- В наличии
- Код: 24CJPr-004415
7 600 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CrossBike SPARK AD 24" 11" Неоновий-Жовтий [24CJPr-004451]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 12.5" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 13.2 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий винос, довжина: 50mm |
| Втулка (Задня) | Shunfeng 135*180MM сталева |
| Втулка (передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Возраст | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Kenli |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталь. 650 * 22 - 2 * 31 - 8 * 1 - 2T. H - 20MM |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Червоний |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC C30, 1/2*3/32*108 ланок |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 24"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 24X2.125 чорна |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 24X2.125 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | crossbike-alu-12 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2022 |
| Серия | Everest |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*3/32* 42T*152mm*9/16 |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Трещатка |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 7 600 ₴

![Велосипед CrossBike Everest 24"12" Червоний [24CJPr-004415], фото 2](https://images.prom.ua/7379123543_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 24"12" Червоний [24CJPr-004415], фото 3](https://images.prom.ua/7379123544_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 24"12" Червоний [24CJPr-004415], фото 4](https://images.prom.ua/7379123545_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 24"12" Червоний [24CJPr-004415], фото 5](https://images.prom.ua/7379123546_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 24"12" Червоний [24CJPr-004415], фото 6](https://images.prom.ua/7379123547_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
