![Велосипед Cross Sonata 26" 19" Сірий-Чорний [26CJCT-004599], фото 1](https://images.prom.ua/7379096270_velosiped-cross-sonata.jpg)
Велосипед Cross Sonata 26" 19" Сірий-Чорний [26CJCT-004599]
- Нет в наличии
- Код: 26CJCT-004599
10 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CROSSBIKE Spark D 26" 13" Неоновий-Жовтий [26CJPr-004466]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 19" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | 25.4*25.4*180MM, алюмінієвий, регульований |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Втулка (передня) | 3/8*14G*36H*100*145мм. |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | SPARKLE VB-978DK |
| Гальмо (переднє) | VB-978DK (Sparkle) |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 26" |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | Shimano TZ21. 7 SP |
| Руль | 610*22.2*25.4 *1.2T, H:30MM, сталевий |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід 26 |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-TX50, 31.8MM, верхня тяга |
| Покришка (задня) | K1153, 26X2.125 |
| Покришка (передня) | K1153, 26X2.125 |
| Підсідельний штир | 27.2 X350 X1.2T, сталевий |
| Рама | Cross - ste-19 |
| Рульова колонка | 25.4*44*30 H: 26MM, різьбова |
| Рік | 2022 |
| Серия | Sonata |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Міський |
- Цена: 10 300 ₴

![Велосипед Cross Sonata 26" 19" Сірий-Чорний [26CJCT-004599], фото 2](https://images.prom.ua/7379096271_w159_h159_velosiped-cross-sonata.jpg)
![Велосипед Cross Sonata 26" 19" Сірий-Чорний [26CJCT-004599], фото 3](https://images.prom.ua/7379096273_w159_h159_velosiped-cross-sonata.jpg)
![Велосипед Cross Sonata 26" 19" Сірий-Чорний [26CJCT-004599], фото 4](https://images.prom.ua/7379096274_w159_h159_velosiped-cross-sonata.jpg)
![Велосипед Cross Sonata 26" 19" Сірий-Чорний [26CJCT-004599], фото 5](https://images.prom.ua/7379096275_w159_h159_velosiped-cross-sonata.jpg)
