![Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294], фото 1](https://images.prom.ua/7379097565_velosiped-cross-evolution.jpg)
Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294]
- Нет в наличии
- Код: 29TJS-004294
8 500 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Favorite Tracker 27.5 "17" Чорний-Зелений [FvTAL21-003671]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 17" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | YX-DB01 |
| Гальмо (переднє) | YX-DB01 (Yinxing) |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий, довжина: 700mm |
| Колір (додатковий) | Білий |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC,C30 110L |
| Манетки (Ручки перемикання) | ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | YH-181X |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | SY-B030,29*2.1,D:686MM,W:52MM |
| Покришка (передня) | SY-B030,29*2.1,D:686MM,W:52MM |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Cross - ste-17 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2021 |
| Серия | Evolution |
| Система шатунів | 24-34-42T 170 Чорний шатун із пластиковим покриттям |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 8 500 ₴

![Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294], фото 2](https://images.prom.ua/7379097566_w159_h159_velosiped-cross-evolution.jpg)
![Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294], фото 3](https://images.prom.ua/7379097567_w159_h159_velosiped-cross-evolution.jpg)
![Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294], фото 4](https://images.prom.ua/7379097569_w159_h159_velosiped-cross-evolution.jpg)
![Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294], фото 5](https://images.prom.ua/7379097570_w159_h159_velosiped-cross-evolution.jpg)
![Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294], фото 6](https://images.prom.ua/7379097572_w159_h159_velosiped-cross-evolution.jpg)
![Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294], фото 7](https://images.prom.ua/7379097573_w159_h159_velosiped-cross-evolution.jpg)
![Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294], фото 8](https://images.prom.ua/7379097575_w159_h159_velosiped-cross-evolution.jpg)
![Велосипед Cross Evolution 29" 17" Білий [29TJS-004294], фото 9](https://images.prom.ua/7379097578_w159_h159_velosiped-cross-evolution.jpg)
