
Санки королівські (сині,зелені та бордові)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ke00160160
1 154 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Санки Королівські зі спинкою та ручкою
Класичні високі санки чудово підійдуть для снігової зими та високих загробів. Завдяки зручній спинці дитині буде комфортно під час тривалих прогулянок Батьківська ручка-штовхач потребує набагато менше зусиль від батьків і дає змогу постійно тримати дитину в полі зору. Виконані з металу та дерева з використанням безпечних фарб. Наявність кольорів уточнюйте в менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 90 см |
| Маса | 6 кг |
- Ціна: 1 154 ₴







