
Покрышка дя скутера 150/70-14 TL SC-109R Deli Tire
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9145
2 200 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка для мотоцикла Deli Tire 150/70-14 TL 109 R з дорожнім малюнком — це високоякісний виріб, вироблений в Індонезії з постійним контролем якості. Ця покришка вирізняється підвищеним вмістом чистої гуми, що неабияк підвищує її зносостійкість, м'якість та інші якості на тлі конкурентів. За цим вона слугуватиме Вам на 30-40 відсотків довше, ніж китайська аналогія. Застосовується на будь-якій техніці з відповідним розміром дисків у діаметрі 14 дюйма. Під час вибору покришки завжди потрібно відштовхуватися від тих даних, що були вказані на будівництві покришці або на диску.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli Tire |
| Страна производитель | Индонезия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Диск |
| Ширина шины | 150 мм |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | S |
| Индекс нагрузки шины | 66 |
| Посадочный диаметр шины | 14" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 2 200 ₴

