
Покрышка для мотоцикла 140/70-17, Deli Tire SB-117, Enduro, TL
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-8100
3 025 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка для мотоцикла 140/70-17, Deli Tire SB-117, TL випущена досить популярним в Україні виробником гуми для мототехніки та велосипедів з Індонезії Deli Tire або старою назвою Swallow. Виробник представлений на ринку України вже понад 15 років і зарекомендував себе в кращому світлі. Покришка зроблена повністю відповідно до стандартних розмірів 140/70-17 і прекрасно замінить стару без жодних нюансів. За весь час роботи в цього виробника практично немає браку та підтримується чудова якість лиття. Також і склад гуми досить збалансований і об'єднує в собі всі необхідні якості: м'якість, чудове зчеплення з різними поверхнями, зносостійкість і довговічність. Покришка представлена з протектором ендуро, він підходить для власників мотоциклів, які їздять як асфальтовими дорогами, так і пересіченою місцевістю. Завдяки спеціальній формі протектора, він створює мінімальний для такого типу шум під час їзди по шосе та чудово чіпляється за не дуже стабільні ґрунти, так само чудово відводить воду з плями контакту. Це універсальний варіант для свого кола споживачів, якщо Вам потрібна максимальна паливна ефективність або їзда бездоріжжям, Вам варто вибрати інші типи протекторів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli Tire |
| Страна производитель | Индонезия |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 140 мм |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | R |
| Индекс нагрузки шины | 66 |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.72 кг |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 3 025 ₴

