
Покришка на тачку 4.00-4, Ромб, TT
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9039
220 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на тачку 4.00-4, Ромб, TT — це високоякісна покришка, спеціально розроблена для використання на тачках. Вона має розміри 4.00-4, що забезпечує чудову стійкість і зчеплення з дорогою на будь-яких поверхнях. Покришка виготовлена з міцного матеріалу та має чотири шари посилення, що забезпечує її довговічність і надійність в екстремальних умовах. Вона також має технологію TT (Tube Type), що означає, що вона призначена для використання з камерою. Гума 4.00-4, Ромб, TT — це чудовий вибір для тих, хто шукає надійне та якісне покришку для своєї тачки, особливо для використання на нерівних поверхнях.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина шины | 4" |
| Индекс скорости | B |
| Индекс нагрузки шины | 47 |
| Посадочный диаметр шины | 4" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Тип | Камерная "TT" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Диаметр колеса/диска | 4 |
| Норма кількості шарів | 4PR |
| Полнопрофильная шина | Немає |
- Цена: 220 ₴

