
Покришка на скутер 110/70-12, H-968 ChaoYang, ТL
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9102
1 155 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на скутер 110/70-12, H-968 ChaoYang, ТL — це високоякісна покришка, спеціально розроблена для скутерів. Вона має розміри 110/70-12, що забезпечує чудове зчеплення з дорогою та комфортну їзду на будь-яких поверхнях. Покришка виготовлена з міцного матеріалу та має шість шарів посилення, що забезпечує довговічність і надійність. Вона також має технологію TL (Tubless), що означає, що вона призначена для використання без камери. Ця покришка — це чудовий вибір для тих, хто шукає надійну та якісну покришку для свого скутера.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Индекс нагрузки шины | 47 |
| Индекс скорости | P |
| Производитель | Chaoyang |
| Высота профиля шины | 70 |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 110 мм |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Полнопрофильная шина | Нет |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.2 кг |
| Норма кількості шарів | 4PR |
- Цена: 1 155 ₴

