
Покришка на самокат 2.50-8 CST CM-585, TL
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-8935
666 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на самокат 2.50-8 CST CM-585, TL — це високоякісна гума, яка забезпечує чудову стійкість і комфорт під час їзди на мопеді. Вона має розміри 2.50-8, що забезпечує гарну керованість і маневровість на різних дорогах. Гума виготовлена з міцного матеріалу та має технологію TL (Tubles), що означає, що вона призначена для використання без камери. Це гарантує найкращу стійкість і безпеку під час їзди на високих швидкостях. Покришка Huanyan HY-616 має симетричний протектор, який забезпечує чудове зчеплення з дорогою та гарну керованість. Вона також має шість шарів посилення (6PR), що забезпечує її довговічність і надійність в екстремальних умовах. Якщо ви шукаєте якісну покришку для свого мопеду, то Huanyan HY-616 — це чудовий вибір.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Индекс нагрузки шины | 28 |
| Индекс скорости | J |
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.22 кг |
| Диаметр колеса/диска | 8" |
| Норма кількості шарів | 4PR |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина шины | 2024/05/02 00:00:00 |
- Цена: 666 ₴

