
Покришка на мотоцикл 80/100-21 Deli Tire SB-157, Kross, TT
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-8901
1 953 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на мотоцикл 80/100-21 Deli Tire SB-157, Kross, TT випущена досить популярним в Україні виробником гуми для мототехніки та велосипедів з Індонезії Deli Tire або старою назвою Swallow. Виробник представлений на ринку України вже понад 15 років і зарекомендував себе в кращому світлі. Покришка зроблена повністю відповідно до стандартних розмірів 80/100-21 і прекрасно замінить стару без жодних нюансів. За весь час роботи в цього виробника практично немає браку та підтримується чудова якість лиття. Також і склад гуми досить збалансований і поєднує в собі всі необхідні якості: м'якість, чудове зчеплення з різними поверхнями, зносостійкість і довговічність. Ця покришка представлена з кросовим протектором, вони ідеально підходять для будь-яких ґрунтових, глиняних, піщаних трас, так само вона добре почувається на будь-якому бездоріжжі. На цій покришці не варто пересуватися асфальтованими дорогами, на асфальтованому покритті вона поводиться не так стабільно, як покришки призначені для такого типу покриття. Покришка камерна і для її встановлення додатково потрібно придбати камеру або можна використовувати стару камеру як альтернативу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli Tire |
| Страна производитель | Индонезия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс нагрузки шины | 51 |
| Индекс скорости | M |
| Высота профиля шины | 80 мм |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
| Полнопрофильная шина | Немає |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Тип | Камера |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина шины | 100 мм |
- Цена: 1 953 ₴

