
Покришка на мотоцикл 150/70-13 64S, TL
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-8943
1 375 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на мотоцикл 150/70-13 64S, TL — це високоякісна покришка, спеціально розроблена для скутерів. Вона має розміри 150/70-13, що забезпечує чудове зчеплення з дорогою та комфортну їзду на будь-яких поверхнях. Покришка виготовлена з міцного матеріалу та має шість шарів посилення, що забезпечує довговічність і надійність. Вона також має технологію TL (Tubless), що означає, що вона призначена для використання без камери. Ця покришка — це чудовий вибір для тих, хто шукає надійну та якісну покришку для свого скутера.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс нагрузки шины | 60 |
| Индекс скорости | S |
| Вес | 5.59 кг |
| Высота профиля шины | 70 |
| Диаметр колеса/диска | 13" |
| Норма кількості шарів | 6PR |
| Полнопрофильная шина | Нет |
| Посадочный диаметр шины | 13" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 150 мм |
- Цена: 1 375 ₴

